Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Space Wars

Grać
Space Wars to automat wideo w kasynie internetowym Dolly Casino PL, którego fabuła toczy się na 5 bębnach z udziałem 15 symboli gry, które wskazują motyw kosmiczny. Ten automat nie jest pełną kopią oryginalnego filmu: jest to alternatywna wersja całej oryginalnej historii. Żująca i zachłanna gra ujawni 40 linii gry.

Twórcą tego fantastycznego automatu (szpulowego automatu wideo) jest NetEnt. Podczas tworzenia oprogramowania specjaliści organizacji przejęli wszelkie niezbędne wymagania inwestorów. Stało się to powodem popularności Space Wars. Również biorąc pod uwagę fakt, że setki płatności osiągają tutaj liczbę 96,8.

Jak grać na automacie

Gra losowa na automacie Space Wars rozpoczyna się od ustalenia wielkości zakładu. Na automacie na jednej linii możesz obstawiać od 0,01 dolara do 5 inteligentnych jednostek. Zatem maksymalny zakład w grze może osiągnąć 200 dolarów (ponieważ wszystkie linie zostaną objęte).

Podobnie jak Zorelot, automat Space Wars posiada tryb automatyczny, który pozwala na ominięcie kontroli procesu i luźne monitorowanie opakowań.

A dla nowych grawerów specjalnie opracowano wersję demonstracyjną rusztu. Nikt nie musi zarabiać na zakładach, vikorystach i ważnych pieniądzach: to fantastyczny automat, co oznacza, że ​​waluta również jest nieważna. Na szkolenie dla początkujących wersja demonstracyjna jest dobra, ale nie będziesz w stanie na niej zarabiać.

Gra na automacie Space Wars odbywa się po prostu za pomocą ręcznego panelu sterowania, co jest dobrym pomysłem dla graczy Gravity. Znajdują się na nim najważniejsze klawisze:

  • okrągły przycisk na środku ekranu rozpoczyna zawijanie;
  • klawisz Poziom wskazuje zakład na spin;
  • Przycisk Wartość monety pozwala wybrać ważność monet.
  • Maksymalny zakład dostosowuje się do gry dla maksymalnego zakładu;
  • Przycisk Zagraj w tabelę wyświetla informacje o tabeli wypłat;
  • Klawisz Autoodtwarzanie wskazuje, że tryb automatycznego odtwarzania jest aktywny.

Symbole i współczynniki

Space Wars to automat z 15 symbolami tematycznymi. Wśród nich są zarówno obrazy podstawowe, jak i specjalne. To jest dziki symbol - napisany jako Dziki. Samo w sobie nic to nie daje, ale w połączeniu z innymi ikonami może przynieść naprawdę dużo pieniędzy. Ten symbol możesz otrzymać tylko na pozostałych bębnach.

Jednak w grze nie ma już specjalnych symboli, takich jak symbol rozproszenia. Istnieje również wiele ważnych symboli, które przy 3, 4 lub 5 takich samych obrazach przynoszą duży dochód.

  • Małe okrągłe potwory - od 4 do 60 monet.
  • Potwory są podobne do stworzeń ośmionożnych - od 20 do 400.
  • Trio potworów - od 10 do 175.
  • Czerwony kryształ galaktyczny - od 30 do 1000.

Opakowanie bez kotów

Automat do gry Space Wars jest wyposażony w opakowania bez kotów. Jeśli same fragmenty są nietrywialne, to ta opcja również jest nietrywialna. Tutaj, gdy jakakolwiek kombinacja stanie się zwycięzcą, wszystkie zawarte w niej symbole zostają sprowadzone do kolby, w której następuje proces ich reprodukcji. Po czym wszystkie smrody nawijane są na szpule i powstaje kolejna bezkotowa folia

Jumppoty

Niestety na automacie Space Wars nie można liczyć na progresywny jackpot.

Gra ryzykowana

W Space Wars nie ma możliwości kilkukrotnego zwiększenia swoich wygranych dzięki grze ryzyka. Dlatego po udanej rundzie wygrane są po prostu przekazywane na konto depozytowe gracza.

Gra bonusowa

W Space Wars nie ma gry bonusowej.

Wnioski

Space Wars to automat, który zasługuje na szczególną uwagę, choćby ze względu na duży maksymalny zakład, którym nie mogą się pochwalić automaty Piggy Bank, Blade, Cannon i inne.

Ponadto pod względem liczby linii wygrywających automat Space Wars jest gorszy od The Ming Dynasty, Gnome, Gladiator, Book of Ra, Sharky, Magic Princess, Diamond Trio itp.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS