Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sevens And Fruits

Grać
Obecne możliwości grafiki komputerowej są niesamowite, dlatego jeszcze bardziej zaskakujące jest dodanie automatu Sevens And Fruits firmy Playson do Dolly Casino na czele nowości z 2018 roku. Sevens And Fruits, jako wikorystyczny dystrybutor elementów, to tradycyjny zestaw automatów retro. Tylko czytelny wykres słupkowy i ręczny panel sterowania pokazują stan programu. Sam pomysł wypuszczenia takiego modelu podyktowany był popularnością gadżetów, co tłumaczy się rosnącym szacunkiem dla nieznanych wersji gier retro. Popularność nowego produktu pokazuje jednak, że gamingowe urządzenie naprawdę zasługuje na szacunek.

Główna siatka rundowa

Stylizację na samochód retro osiąga się praktycznie pod każdym względem. Automat online, zgodnie z tradycją, ma tylko pięć aktywnych linii na pięciu bębnach. Główna zwycięska kombinacja opiera się na trzech identycznych symbolach po lewej stronie siatki gry. Vinyatok - zdjęcie z wiśnią, nadal pielęgnuję tradycję. Jest ich wystarczająco dużo w parach, aby wnieść kilka groszy. Nie ma dodatkowych sposobów na zwiększenie liczby wypłat zakładów na liniach: natychmiast po zakręceniu bębnami i pokazaniu wszystkich zwycięskich kombinacji wszystkie zgromadzone kości trafiają do sekcji gry automatu.

Podobnie jak wszystkie produkty Playson, wersja demonstracyjna ma miejsce na występy i tryb gry za grosze. Mechanika wersji jest identyczna: pozwala jednak poćwiczyć, opracować strategię i sprawdzić poziom wypłat. Oficjalnie RTP nie zostało ogłoszone, ale testerzy ustalili, że współczynnik wynosi 96,5%. Dla obecnej branży gier hazardowych online poziom ten nie jest maksymalny, ale powyżej średniej.

Tabela Wiplat

Automaty retro korzystają nie tylko z uproszczonej rozgrywki i niskich wymagań urządzenia, ale także z jednolitości obracających się zwrotów. Liczba gier bonusowych i rund ryzyka na pierwszym miejscu pokaże samą wypłatę ze spinów. Dla kombinacji na liniach możesz obejrzeć:

  • 200 ekwiwalentu zakładu na 5 wiśni, śliwek, pomarańczy i cytryn;
  • 500 przynosi winogrona i kavuni, ponieważ spadają wzdłuż całej linii;
  • 5000 daje 5 chervony semok – to mentalna wygrana;
  • 250 inteligentnych monet, które przyniosą gwiazdki, jeśli staniesz w dowolnym miejscu.

Dodatkowa gra

Jednym ze specjalnych symboli, sprytnie nazwanym Scatter, jest ikona gwiazdki. Różą gra się wszędzie tam, gdzie zostanie położona na polu, chyba że kombinacja nie przyniesie żadnych bezkosztowych spinów ani żadnego innego miasta. Gry bonusowe nie są również dostępne w automacie do gry Sevens And Fruits. Cała gra koncentruje się na spinach, więc możesz grać w gry na tym slocie z przewidywalnymi i mniej przestarzałymi wynikami w zależności od szczęścia.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS