Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Pinata Popper

Grać
Firma Relax Gaming otwiera sezon meksykańskiego festiwalu na stronie online DollyCasino. W urządzeniu Pinata Popper Dream Drop miłośnicy mogą zanurzyć się w atmosferze nawiedzającej świętej z elementami niegodziwości. Możesz grać w najpiękniejsze automaty online bez żadnych kosztów, aby dowiedzieć się więcej o rozgrywce w praktyce. Urządzenie wyposażone jest w dużą liczbę dodatkowych funkcji. Ma także niesamowity potencjał, jackpot aż do x10 000 i procent wypłat wynoszący 96,15%.

Rejestracja projektu w firmie Relax Gaming

Przed pierwszym startem grawitacja od razu wskaże nowy projekt modelu. Możesz sprawdzić automat online bez żadnych kosztów, aby przejść na odpowiednie oprogramowanie. Na popiołach tego mistycznego miejsca wieczorem, wodospady kopią w środku meksykańskiego festiwalu. Na polu 7x7 dostępnych jest wiele różnych elementów. Na przykład tutaj możesz dodać następujące symbole:

 • sombrero;
 • taco;
 • papryczka chili;
 • tequila.

Wszystkie te zdjęcia opowiedzą graczom o meksykańskich świętych. Oś mistycznego magazynu Pinata Popper Dream Drop została dodana z różnokolorowymi czaszkami. Jeśli możesz grać na automatach bezpłatnie, możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o mistycznej kulturze tego regionu. Postacie zostaną wprowadzone w świat poprzez sekrety więzienia i otrzymają niezliczone skarby.

Proces gry na urządzeniu

Rodzaj nagród za automat od Relax Gaming zależy od tworzenia klastrów. Jeśli masz grupę 5 lub więcej symboli, elementy znikną z ekranu. W tym momencie oprogramowanie generuje nowe obrazy. Możesz grać na automatach bez rejestracji na slotlineru, aby zapoznać się z podstawową rozgrywką. Niestety urządzenie nie posiada symbolu Wild. Następnie istnieje wiele dodatkowych opcji.

Pierwsza funkcja związana jest z wyglądem czaszek. Zdjęcia w różnych kolorach mogą przynieść szczęście miastu. Wiele bezgotówkowych automatów do gry w kasynie Melbet gwarantuje uczestnikom możliwość wygrania dodatkowych prezentów. Co dać czaszkom w slocie Pinata Popper Dream Drop:

 • czarny — zakrzywia znaki po przekątnej;
 • zielony — pokazuje położenie pionowe i poziome;
 • chervony – odsłania wszystkie elementy;
 • pomarańczowy — daje mnożenie od x2 do x5.

Ta opcja jest powiązana z wygraną składającą się z 3 lub więcej symboli scatter. Znak B w tytule spełnia tę rolę doskonale. Vin rozpoczyna uzdrowiciela z 3 okładami. Podobnie jak w najbardziej darmowych automatach tego typu, maszyna resetuje obroty, gdy pojawią się specjalne elementy. Nagroda leży pod jakostem i jest przedstawiona na polu. Zanim zaczniesz mówić, można dodać funkcję bonusową za x70 kwoty zakładu.

Bonus Dream Drop jest dostępny dla graczy. Wygrane można aktywować niezależnie dla dowolnego zakładu. Ponadto w kasynie Gama możesz otrzymać bonus bez depozytu. Pomysł jest taki, że na polu 5x3 będzie 15 zamkniętych czaszek. Gracze mają dostęp do 5 opcji jackpota: od 1 EUR do 500 000 EUR. Head meta - otwórz 3 pokoje za tę samą kwotę. Pierwszy odblokowany jackpot zostanie dodany do Twojego salda.

Jak zawierać zyskowne zakłady na automacie

Dla tych, którzy mają obsesję na punkcie możliwości urządzenia, rozgrywka nie będzie stanowić problemu. Od tej chwili będziesz musiał zarejestrować się w kasynie. Możesz wybrać oficjalną stronę Melbet lub inne popularne projekty. Następnie musisz uzupełnić rakhunok, aby naprawdę grać z rhizikiem. A potem przegraj:

 • znajdź w holu Dream Drop Pinata Popper;
 • odblokuj miejsce na swoim urządzeniu;
 • wybierz wielkość zakładu;
 • zacznij pracować za prawdziwe pieniądze.

Wszystkie wyniki są natychmiast wyświetlane na ekranie. Kasyna takie jak Melbet mają automaty do gry, które regularnie zapewniają wspaniałe wygrane. Aby zwiększyć swoje szanse, możesz szybko uzyskać dostęp do aktualnych bonusów od samej marki. Zaleca się także najpierw przetestować oprogramowanie w trybie demonstracyjnym.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS