Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Money Train 2

Grać

Informacje o grze

Wygraj w zakładach w DollyCasino i wygraj nawet 50 000-krotność zakładu w automacie Money Train 2 od Relax Gaming! Odblokuj wagon za grosze, zapal bębny i ponownie wypuść pociąg towarowy z pieca w tej wzmocnionej wersji oryginalnego pociągu pieniężnego.

Opcje zakładów

Money Train 2 to automat w zachodnim stylu, który umiejscowiony jest na rynku towarowym, inspirowany zachłannymi miastami. Bębny są umieszczone w układzie 5x4, co pozwala na jeszcze większą ekspansję w grze bonusowej. W grze głównej siatka zawiera 40 linii wypłat oraz dwa symbole specjalne: dziki i scatter. Oprócz symbolu bonusowego dziki symbol może zastąpić dowolny inny symbol, tworząc zwycięską kombinację.

Jednak cała gra niewątpliwie koncentruje się wokół symbolu bonusowego, który ma kilka funkcji i różne formy. Możesz uruchomić funkcję respin, a także grę bonusową.

Kiedy otrzymasz 2 symbole bonusowe w dowolnym miejscu na bębnach, uruchamiana jest funkcja ponownego zawijania, w którym to momencie bębny są zawijane, aż do utworzenia zwycięskiej kombinacji. Ponadto 2 symbole bonusowe otwierają losowe mnożniki, które są dodawane od razu i rosną z każdym opakowaniem, w którym wygrywają obie strony.

Jeśli uda Ci się zebrać 3 lub więcej symboli bonusowych, uruchomisz rundę bonusową „Penny Roll”. Cała siatka zostanie przekształcona w puste pole z 3 opakowaniami bez kotów, na których mogą wylądować symbole bonusowe z mnożnikiem od 1 do 10 razy. Istnieje również złoty symbol bonusowy, który nagrodzi Cię wyższym mnożnikiem - od 20x do 200x. Jeśli w momencie owijania będziesz mieć szansę na zdobycie jednego symbolu, liczba twoich okładów bez kotów zostanie zresetowana do 3.

Dodatkowo zapełnienie każdego bębna symbolami odblokowuje dodatkowe bębny z boków. W ten sposób możesz odblokować wspaniałą siatkę gry 7x4.

Oprócz symboli bonusowych, gra bonusowa z opakowaniami bez gotówki jest uzupełniona innymi specjalnymi symbolami, które mają swoje własne, unikalne funkcje.

  • Payman – dodaje mnożnik mocy do każdego innego symbolu na polu gry
  • Kolekcjoner - zbiera wszystkie wartości mnożników na boisku
  • Snajper – losowo wybierz od 3 do 8 symboli, a ich mnożnik zostanie dopasowany
  • Nekromanta - ożywia wszystkie pozostałe symbole, aby ponownie aktywować ich moce.
  • Reset Plus - zwiększona liczba bezkotowych okładów o +1

Niektóre znaki specjalne mają także wersję stabilną, co czyni je lepkimi i aktywuje ich właściwości podczas owijania skóry. Rozszerzone wersje nazywają się Persistent Payer, Persistent Sniper i Persistent Collector.

Jeśli wypełnisz całe pole gry 7x4 i zawijanie nie będzie już możliwe, runda bonusowa zakończy się, w przeciwnym razie odliczysz 500-krotność wina z miasta oprócz tego, co już zebrałeś. Gra bonusowa w Money Train 2 jest niezwykle bogata, ale warto o tym wiedzieć. Na szczęście Relax Gaming zawiera funkcję zakupu premii, dzięki której możesz pominąć główną grę za 100-krotność zakładu.

Wisnowok

Najlepszą częścią automatu Money Train 2 jest niesamowicie zabawna gra bonusowa z wieloma funkcjami, które skutecznie utrzymują Cię w stresie. Jeśli chcesz 3 okłady wolne od kolb, możesz nie mieć wystarczającej ilości, możliwość ponownego uruchomienia często przestanie działać, co zapewni bardziej frustrujący proces gry. Istnieją jednak specjalne symbole, które czynią całą tę grupę jeszcze bardziej zachłanną. Obserwowanie tego, jak wszystko płonie, jest niezwykle zabawne i jednocześnie stresujące.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS