Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fruit Cocktail 2

Grać
Fruit Cocktail 2 to automat, który uruchomił każdy rodzaj gry, Dolly Casino PL otrzymuje pozytywne emocje i prawdziwe pieniądze za wygrywanie nagród. Gra prowadzona jest online po rejestracji i autoryzacji na oficjalnej stronie kasyna. Gracze uruchamiają automat za grosze lub nawet bez strat w trybie demonstracyjnym, który pozwala początkującym poćwiczyć i poznać zasady.

Główne cechy gry

Symbole gry pojawiają się na 5 bębnach i 9 liniach. W każdej nowej rundzie możesz użyć kilku odcieni - 1, 3, 5, 7 lub 9. Pamiętaj, że im więcej, tym bardziej spójna jest formacja płatnego paska. Dlatego nie bój się podejmować ryzyka, jeśli chcesz wygrać jackpot na automacie.

Kolejnym parametrem, który można dostosować przed zawinięciem, jest wielkość zakładu przedniego lub wielkość zakładu na linię. Minimalny zakład na linię i obrót wynosi 1 kredyt, a maksymalny to 1800 kredytów. Jackpot na maszynie wzrasta, gdy na bębnach pojawi się kombinacja 5 symboli z nazwy gry - 5000 zakładów. Na ekranie gry przed tobą pojawią się także przebłyski kapusty, gruszek, jabłek, południa, wiśni, moreli, cytryn i innych owoców.

Tutaj pojawia się przed tobą 5 kart, z których jedna jest ukryta. Twoim zadaniem jest poznać kartę, ponieważ będzie ona najstarsza dla tego, kto ją już otworzył. Jeśli napotkasz problemy, Twoje zyski natychmiast wzrosną dwukrotnie i będziesz mógł się ich pozbyć. Jeśli karty są równe, krupier rozdaje je ponownie.

Zarządzanie automatem do gry za grosze

W ogóle nie ma tak wielu przycisków:

  • Tabela wypłat - otwórz okno z mnożnikami dla kombinacji;
  • 1/3/5/7/9 linii – graj online na 1/3/5/7/9 linii;
  • Start - zakręć bębnami;
  • Automatyczny start – gra w trybie automatycznym;
  • Wygrana - wielkość pozostałej gry;
  • Całkowity zakład — całkowita wielkość zakładu;
  • Kredyt - liczba kredytów pozostałych na Twoim koncie;
  • Zakład pierwszy/zakład maksymalny — wprowadź kwotę zakładu dla zakładu na linię/front.

Zakręć bębnami, a być może uda Ci się trafić jackpota!

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS