Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Columbus Deluxe

Grać
Automat Columbus Deluxe w Dolly Casino PL ma pięć bębnów i dziesięć linii wypłat. Liczba opcji gry jest instalowana przez gracza niezależnie.

Firma Novomatic opracowała i wprowadziła na rynek automat do gry. Rodzaj automatu to automat wideo.

Na grę akceptowany jest zakład od 2 centów do 10 dolarów. Maksymalna kwota za uruchomienie bębnów z grami wynosi do 100 dolarów amerykańskich. Automat zapewni wypłatę klientom. Gwarancja wypłaty sięga 97,03 st.

Jak grać na automacie

Proces gry odbywa się na pięciu bębnach. Przed rozpoczęciem gry klient wybiera liczbę linii gry i kwotę kredytu przypadającą na pieniądze w grze. Następnie rozpoczyna się gra. Po usunięciu skóry z pleców, za pomocą specjalnego klucza dodajesz wygraną do salda gry. Specjalny klucz ułatwia wzięcie udziału w wybranej rundzie gry. Co więcej, zarządzanie procesem gry nie różni się niczym od standardowego zarządzania automatami wideo online.

Automat Columbus Deluxe posiada automatyczny tryb gry. Proces gry podczas rundy automatycznej odbywa się bez udziału klienta kasyna. Następnie kupujący ustala wielkość zakładu i liczbę sum gier. Proces będzie przebiegał niezależnie.

Na stronie z grami możesz grać w grę bez płacenia ani grosza. Wersja demonstracyjna automatu pozwala graczom całkowicie bezpłatnie protestować przeciwko automatowi wideo. Nie łatwo zapomnieć, że grając w trybie bez kotów, nie da się odzyskać.

Proces ten pozwala na użycie specjalnych kluczy, które znajdują się na interfejsie automatu.

 • Przycisk „Start” uruchamia bębny z grą
 • Klawisz „Gamble” rozpoczyna grę, aby pomnożyć wygraną dwukrotnie
 • Przenieś Wigrasha do aktualnego salda Grawitacji za pomocą przycisku „Odbierz”
 • Rundę automatyczną rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku „Odtwarzanie automatyczne”
 • Aby zapoznać się ze stołem Wi-Pay, skorzystaj z pomocy przycisku „Zagraj w stół”. Lokalizacja tabeli - język angielski
 • Przycisk „Więcej informacji” otwiera okno z dodatkowymi informacjami na temat procesu gry na automacie wideo
 • Przycisku „Zakład” można użyć do określenia wielkości zakładu na mecz.
 • Symbole i współczynniki

  Znak gry Wild przedstawia wizerunek słynnego żeglarza, który podbił Amerykę. Nazywa się Krzysztof Kolumb. Głowa symbolu Wild ma tworzyć najlepiej płatną kombinację. Specjalny znak służy do zastępowania obrazów różnych typów obrazami tego samego typu.

  Płatne kombinacje powstają z 2, 3, 4 lub więcej obrazów tego samego typu. Zdjęcia wymagające zapłaty znajdują się pomiędzy jedną linią gry. Pierwszy odtwarzany obraz jest umieszczany na szpuli z pierwszą grą.

  Specjalny znak rozproszenia występów na oczach ekipy pływackiej Krzysztofa. Statek na morzu pojawia się na bębnach 1, 3 lub 5. Symbol Scatter wypłacany jest jako pierwszy. Kiedy na automacie pojawią się 3 symbole scatter, uruchomione zostaną dodatkowe darmowe spiny. W godzinie bez kotów opakowanie Scatter zmienia się w symbol Wild. Jeśli oszczędzisz piąty obraz statku, żwir zostanie zabrany miastu w ilości 50 tysięcy jednostek kredytowych.

  Opakowanie bez kotów

  Dodatkowe zwroty są przyznawane klientom, którzy zostaną szczęśliwymi zwycięzcami trójki w symbolu odrzucenia. Wizerunek statku pod godziną bezkotowych opakowań przedstawia rolę Dzikiego Znaku.

  Pula jacka

  W automacie wideo nie ma stale rosnącego jackpota. Możesz otrzymać nagrodę w wysokości 50 tysięcy jednostek kredytowych tylko za zebranie 5 symboli scatter.

  Gra Rizika

  Automat wideo ma ryzykowną rundę gry. Istota gry jest prosta. Po każdym udanym spinie gracz ma szansę podwoić swoją wygraną. Aby to zrobić, użyj specjalnego klucza oznaczonego Gamble. Jeśli graczowi uda się wybrać właściwą kartę, wygrana zostaje natychmiast podwojona. W przypadku niepowodzenia klient traci kwotę zarobioną za jeden udany spin. Możesz podejmować ryzyko i zwiększać swoje wygrane aż do pierwszego błędu.

  Dodatkowa gra

  W slocie wideo Columbus Deluxe nie ma tematycznych gier bonusowych.

  Wisnowki

  Automat Columbus Deluxe tworzy kombinacje płatności na 10 sumach gier. Tak duża liczba aktywnych linii jest powszechna w takich automatach hazardowych jak King of Cards, Columbus, Bananas go Bahamas, Crazy Monkey itp.

  Maksymalna wygrana na automacie wynosi 50 tysięcy kredytów. To znacznie więcej niż w przypadku takich automatów wideo, jak Beetle Mania, Cleopatra itp.

  Ilość tematycznych rund bonusowych rekompensowana jest ryzykowną rundą, z której można wypłacić grosz z miasta wina. Interfejs automatu jest przyjazny dla użytkownika i dostępny, niezależnie od angielskiej lokalizacji automatu wideo.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS