Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Bananas Go Bahamas

Grać
W automacie do gier Bananas Go Bahamas głównymi bohaterami są zabawne owoce, które spadają na dno w tym samym czasie, co Dolly Casino. Luksusowe plaże, drogie jachty, ciepłe morza – możesz cieszyć się wszystkim, jeśli dotrzesz do nich na automacie Banani Go to the Bahamas. Urządzenie ma 5-bębnowy układ pola gry. Emulator charakteryzuje się przejrzystą grafiką, dobrymi współczynnikami i jasnymi projektami. Wielu graczy wie, że te parametry są głównymi czynnikami przy wyborze preferowanego automatu.

Główna siatka rundowa

Automat ma 5 bębnów i 9 linii gry. Możesz postawić od 1 do 100 dolarów na linię. Najwyraźniej całkowity zakład na obrót może osiągnąć 900 kredytów. Zwycięskie kombinacje powstają z 3 lub więcej identycznych symboli, które pojawiają się na aktywnej linii. Wszystko w oddali skręca się w prawo. Sekwencja może zawierać więcej niż jeden symbol. Wysokość wypłaty ustalana jest poprzez pomnożenie stawki przez kurs specjalny (maksymalnie *9000). Zwiększając swoją wygraną do 100 monet, możesz wygrać maksymalną nagrodę. Aby ustawić maksymalny zakład, gracz musi kliknąć przycisk „Postaw maksymalny”.

Znaki specjalne

Automat ma podstawowe symbole: kavun, pół-zapalony, mango, kokos, ananas. Zajęcia na nich sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi (lizanie wody, gra na bębnach, nurkowanie). Inni bohaterowie cieszą się większym spokojem ducha. Kombinacje tworzą również figury. Ponieważ nie ma znaków specjalnych, tworzone są następujące funkcje:

  • kombinacje formularzy;
  • zastąp proste symbole wygraną.

Dziki symbol to zabawny banan. Możesz zastąpić dowolne obrazy, tworząc zwycięską wygraną (symbol Scatter). W linii gry na część bananową wygrywane są nagrody o wartości nominalnej. Walizka z napisem „Bahamy” – Scatter. Symbole te przynoszą wygrane niezależnie od ich umieszczenia na bębnach. Trzy lub więcej symboli Scatter daje możliwość stworzenia 15 darmowych spinów.

Dodatkowa gra

Jeśli zdobędziesz 3 lub więcej symboli Scatter, gracz wygrywa 45 bonusowych spinów. Nagrody zdobyte w wyniku wylosowania bezpłatnych spinów zostaną pomnożone przez 3. Bezpłatne spiny można wznowić, jeśli na polu ponownie pojawi się optymalna liczba nagród z przemówień. Inną możliwością zwiększenia mojej wygranej jest los rundy rizikovan. Gra rozpoczyna się po naciśnięciu klawisza „Gamble”. W takim przypadku gracz będzie musiał odgadnąć kolor zamkniętej karty. Za udaną grę zostanie wypłacona równowartość. Jednak jedną z błędnych odpowiedzi jest oszczędzanie żwiru z pozostałego obszaru uprawy winorośli.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS